استفاده از رب گوجه طبیعت به عنوان پماد برای درمان اگزما

می‌ توان برای تشدید طعم به مرور زمان در دستور پخت‌ های آهسته از رب گوجه طبیعت استفاده کرد یا می‌تواند به سرعت طعم و مزه‌ای را در دستور العمل‌های سریع 30 دقیقه‌ای برای شب‌های هفته اضافه کند.

برای اینکه بیشترین پتانسیل طعم را از رب گوجه فرنگی خود به دست آورید، قبل از اضافه کردن مایعاتی مانند آب، آبگوشت یا سایر کنسروهای گوجه فرنگی، آن را در مراحل اولیه پخت و پز اضافه کنید.

به این ترتیب، گوجه فرنگی ها این شانس را دارند که کاراملی شوند و حتی بیشتر رشد کنند.

رب گوجه‌فرنگی لوله‌ای جایگزین مناسبی برای رب گوجه‌فرنگی کنسرو شده است که به شما امکان می‌دهد از آنچه نیاز دارید استفاده کنید، بدون اینکه نگران باشید با بقیه قوطی چه کاری انجام دهید.

این دقیقاً به همان روشی که مواد کنسرو شده ساخته شده است، در یک لوله مناسب فشرده با درپوش پیچی بسته بندی شده است که رب گوجه فرنگی را برای مدت طولانی تری حفظ می کند.

رب

اکثر لوله ها 4.5 اونس هستند و 9 قاشق غذاخوری تولید می کنند که با قوطی های 6 اونسی که حاوی 10 قاشق غذاخوری رب گوجه فرنگی هستند قابل مقایسه است.

ایده های بسیار خوشمزه ای برای استفاده از رب گوجه فرنگی وجود دارد. آیا می خواهید یک سس گوجه فرنگی خانگی سریع درست کنید؟

در مورد سوپ گوجه فرنگی خامه ای که همراه با پنیر کبابی شما باشد چطور؟ رب گوجه فرنگی یک عنصر کلیدی است که طعم گوجه فرنگی را به سرعت اضافه می کند.

فراتر از گزینه واضح استفاده از رب گوجه فرنگی برای تهیه یک دستور غذای گوجه فرنگی سنگین، مانند سس یا سوپ، می توانید از رب گوجه فرنگی نیز برای افزایش طعم دیگر دستور العمل ها استفاده کنید.

همه این دستور العمل ها از رب گوجه فرنگی به روش های مختلف استفاده می کنند و فقط به چند قاشق غذاخوری نیاز دارند، جایی که رب گوجه فرنگی در یک لوله مفید است، بنابراین می توانید از آنچه نیاز دارید استفاده کنید.