خاصیت درمانی صابون خاک رس بیز در مجلات آمریکایی بازگو شد

نکاتی درباره نحوه ساخت صابون خاکی در رنگین کمانی از رنگ های ملایم و خاکی، از جمله صورتی، سبز، آبی و زرد. سایه های زرق و برق دار که 100% طبیعی هستند!

شامل اطلاعاتی در مورد اینکه خاک رس چیست، تکنیک هایی برای رنگ آمیزی طبیعی صابون با خاک رس، و اینکه صابون خاک رس چگونه می تواند برای پوست مفید باشد.

از بین تمام رنگ‌های صابون خاک رس بیز طبیعی موجود، خاک رس یکی از پایدارترین و زیباترین رنگ‌ها برای استفاده است. این در رنگ‌های مختلف از جمله زرد، نارنجی و صورتی وجود دارد و افزودن آن به دستور پخت صابون‌ها به آسانی پای است.

این قطعه بر نحوه رنگ آمیزی طبیعی صابون با خاک رس، از جمله تکنیک ها و انواع خاک رس برای استفاده در صابون تمرکز دارد.

شما می توانید از توصیه ها برای رنگ آمیزی عملاً هر دستور صابون فرآیند گرم یا سرد، اعم از کل دستور پخت یا بخشی از خمیر صابون برای ایجاد چرخش و الگو استفاده کنید.

استفاده از خاک رس در صابون سازی نه تنها بسیار آسان است، بلکه رنگ ها به عنوان یک رنگ طبیعی صابون ماندگاری بالایی دارند. آن‌ها مانند بسیاری از رنگ‌های گیاهی، محو نمی‌شوند و تغییر شکل نمی‌دهند.

ترفند استفاده از خاک رس در صابون سازی این است که بدانید چقدر باید استفاده کنید و از مشکلات ترک خوردگی و توده جلوگیری کنید.

انتخاب خاک رس مناسب و افزودن آنها به دستور العمل های خود با این روش های پیشنهادی باعث می شود که در کمترین زمان صابون طبیعی خیره کننده بسازید!

صابون خاک رس یک صابون معمولی است که پودر خاک رس به آن اضافه می شود. ما خاک رس را به چند دلیل به صابون اضافه می کنیم، اما دلیل اصلی این است که رنگ های طبیعی را اضافه می کند که خاکی و طبیعی به نظر می رسند. 

همچنین می تواند بر بافت کف تأثیر بگذارد و احساس ابریشمی ایجاد کند که برای صابون های حساس و صابون اصلاح مفید است. 

خاک رس همچنین دارای خواص روغن کشی طبیعی است که بیشتر در ماسک های صورت مشهود است. افزودن خاک رس به صابون می تواند صابون را در از بین بردن ناخالصی ها از پوست شما بهتر کند و به ویژه برای انواع پوست های چرب مفید است. 

انواع مختلف خاک رس نسبت به سایرین توانایی جذب و انبساط قوی تری دارند و من کمی بیشتر به آن خواهم پرداخت.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.