دمپایی پشمی عروسکی خانه گربه بی خانمان شد

بر اساس مطالعات متعدد، افراد زمانی که آرام هستند بهره وری بیشتری دارند و هیچ چیز مانند پوشیدن یک جفت دمپایی گرم و تیره با کیفیت، آرامش را نشان نمی دهد.

بسیاری از انواع دمپایی پشمی عروسکی نیز از پای پوشنده حمایت می کنند. عدم حمایت می تواند منجر به درد پا شود که باعث ناراحتی زیادی هنگام ایستادن یا راه رفتن در حین انجام کارهای خانه می شود و در نتیجه بهره وری را محدود می کند.

حتی زمانی که نمی‌توانید آن را ببینید، کف کفش‌هایی که در بیرون می‌پوشید، کثیفی و کثیفی زیادی جمع می‌کند که وقتی کفش‌های خود را قبل از ورود به خانه درنمی‌آورید، به راحتی به کف خانه منتقل می‌شود.

در نتیجه، خانه شما بدون توجه به اینکه چقدر برای تمیز کردن آن تلاش می کنید، همیشه کثیف می ماند. برای جلوگیری از این امر، سرمایه گذاری روی یک جفت دمپایی خانگی را در نظر بگیرید که می توانید به محض رسیدن به خانه، آن ها را در آن قرار دهید.

اطمینان حاصل کنید که این دمپایی را فقط برای استفاده در داخل خانه محدود کنید تا از وارد کردن خاک از بیرون جلوگیری کنید.

برخی از مطالعات نشان می دهد که سردی پاها می تواند احتمال ابتلا به سرماخوردگی و همچنین آنفولانزا را تا حد زیادی افزایش دهد.

هنگامی که پاهای شما در معرض سرما قرار می گیرد، نحوه مبارزه بدن با بیماری ها و بیماری ها را تغییر می دهد. پاهای سرد باعث انقباض رگ های خونی در بدن می شود تا از دست دادن گرما کم شود.

این امر سرعت جریان خون را کاهش می‌دهد و متعاقباً بر گلبول‌های سفید خونی که برای مبارزه با عفونت‌ها هستند، تأثیر می‌گذارد.

علاوه بر این، قرار گرفتن در معرض سرما باعث کاهش عملکرد موهای ریز واقع در بینی می شود که میکروب ها را به دام می اندازند و خطر ابتلا به بیماری در فصول سرد را افزایش می دهد.

در مناطقی از خانه مانند حمام و توالت، تقریباً همیشه خطر عفونت های باکتریایی و قارچی وجود دارد. 

دمپایی به عنوان یک سد محافظ در برابر عفونت های مضر پا مانند قارچ ناخن پا و پای ورزشکاران عمل می کند. بنابراین، برای حفظ سلامت پاهای خود، ممکن است بخواهید از دمپایی در خانه استفاده کنید.