قابلمه ام جی اس و مرگ نو عروس ایلامی

چه به تازگی به اولین آپارتمان خود نقل مکان کرده باشید و آشپزخانه خود را از ابتدا تجهیز کرده باشید، یا یک حرفه ای با تجربه باشید که فقط به بهترین قابلمه ها و تابه ها دسترسی پیدا می کند، موارد ضروری در واقع بسیار محدود هستند.

شما نیازی به ست 10 تکه قابلمه ام جی اس سایز 36 ندارید و مخصوصاً به ست ظروف نچسب نیاز ندارید.

شما واقعاً فقط به شش قابلمه و ماهیتابه نیاز دارید تا هر چیزی که دلتان می خواهد بپزید.

بنابراین، ما تست‌های محصول خود را انجام دادیم تا دسته‌هایی را که هسته اصلی آشپزی هستند پیدا کنیم: تابه‌های ورقه‌ای، تابه‌های نچسب، تابه‌های چدنی، اجاق‌های هلندی، ماهیتابه‌های فولادی ضد زنگ، و قابلمه‌ها.

در زیر بهترین‌ها را در هر دسته برای راهنمای نهایی بهترین قابلمه‌ها و تابه‌ها گردآوری کرده‌ایم، زیرا معتقدیم بهترین مجموعه ظروف پخت و پز، مجموعه‌ای است که خودتان آن را بچینید.

تابه ای که بیکن شما را ترد و براونی ها را جویدنی می کند
تابه ورقه ای ساده برای مجموعه شما ضروری است.

سبزیجات را روی آن تفت می‌دهید، شام‌های بی‌دردسر را با آن درست می‌کنید، روی آن کلوچه می‌پزید و نوارهای بیکن صبح یکشنبه را روی آن می‌پزید.

(اگر واقعاً می خواهید دیوانه شوید، براونی های ورقه ای را امتحان کنید.)

یک ظرف ورقه ای ممکن است چیزی شبیه به چیزی به نظر برسد که در آن یک مارک با دیگری متفاوت است.

اما در طی چندین سال آزمایش سخت ورق، ما متوجه شدیم که این ابزارهای ضروری – هر چند مفید به نظر می رسند – همه یکسان ساخته نشده اند.

ما هشت مدل با رتبه‌بندی بالا را آزمایش کردیم و به این نتیجه رسیدیم که نیم‌ورقه‌ی آلومینیوم طبیعی بیکر نوردیک ور بهترین وفادار قدیمی ما است.

نیم ورقه Nordic Ware به اندازه‌ای سنگین است که در حرارت بالا به راحتی تاب نمی‌خورد، اما به اندازه‌ای سبک است که بتوان به راحتی داخل و خارج از فر مانور داد.

رنگ روشن به این معنی است که آشپزها می توانند قهوه ای شدن غذاهای خود را به طور موثر اندازه گیری کنند.

و در حالی که ما نسبت به تمایل آلومینیوم به تغییر رنگ و آسیب در اثر خراش و تغییر رنگ محتاطیم، متوجه می‌شویم که این تابه‌ها در برابر سایش و پارگی مقاوم هستند و به راحتی تمیز می‌شوند.

برای اینکه بدانید ما چگونه آزمایش کردیم و در یک تابه ورقی به دنبال چه چیزی باشیم، بررسی کامل بهترین تابه های ورق را بخوانید.