کفش کوهنوردی در بانه سبب انفجار ساختمان مسکونی شد

کفش‌ های کوهنوردی بسیار نامتقارن با پروفیل‌ های تهاجمی و سایر سبک‌ های کفش کوهنوردی در بانه در خوبی عملکرد با دیگر کفش ها همراه هستند.

این به این دلیل است که هم پروفیل رو به پایین و هم شکل نامتقارن قصد یکسانی را دارند که پاهای قدرتی شما را با فشار روی انگشت شست پا به زور در حالت قدرت قرار دهند.

اکثر کفش‌های کوهنوردی خنثی و مدل‌های راحت‌گرا نمایه نامتقارن پایینی دارند.

راه‌های دیگری نیز وجود دارد که می‌توانیم کفش‌های کوهنوردی را به‌جز ویژگی‌هایی که از آخرین زمانی که روی آن ساخته شده‌اند، دسته‌بندی کنیم. برای مثال، لاستیک زیره، یکی از این راه‌ها است.

ده‌ها ترکیب لاستیکی برای کفش‌های کوهنوردی استفاده می‌شود که همگی با سطوح مختلف اصطکاک، استحکام و دوام متفاوت هستند.

برخی از کوهنوردان به نوع لاستیکی که روی کفش خود می پسندند ترجیح می دهند. در اینجا چند مورد از محبوب ترین آنها وجود دارد.

کفش‌

کفش کوهنوردی ویبرام: ویبرام یک تولید کننده پیشرو لاستیک است که در ساخت کفش های کوهنوردی و کوهنوردی با بالاترین کیفیت تخصص دارد.

آنها سه ترکیب مخصوصاً برای کفش های کوهنوردی ایجاد کرده اند. XS Grip، XS Grip 2 و XS Edge.

کفش کوهنوردی No Edge: فناوری No Edge یک مفهوم انقلابی بود که توسط La Sportiva ایجاد شد.

مفهوم بسیار ساده است، هدف آنها کاهش میزان ساخت و ساز بین پای شما و سنگ است. در حالی که آنها کاربرد گسترده ای دارند، به ویژه برای کوهنوردی در باشگاه موثر هستند.

Stealth Rubber :Stealth Rubber، توسط چارلز کول، بنیانگذار Five Ten در سال 1985 ایجاد شد و این شرکت آمریکایی را به عنوان یک تولید کننده کفش پیشرو در کانون توجه جهانی قرار داد.

در حالی که سفتی یک کفش مطمئناً تحت تأثیر لاستیک زیره قرار می گیرد، این عمدتاً زیره میانی کفش است که تعیین می کند کفش چقدر انعطاف پذیر خواهد بود.